♥♥ASHLEY TISDALE 4UM♥♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥♥ASHLEY TISDALE 4UM♥♥

♥welcome.....♥
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 ♥My Zashley story♥

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Mrs. Ashley Efron
♥Admin_power♥
♥Admin_power♥
Mrs. Ashley Efron


Number of posts : 327
Age : 31
Lokacija : with Sharpay by the pool singing Fabulous
Zasto volis Ashley? : Zato sto je sweet,funny and cwl
Omiljeni lik iz HSM-a? : Sharpay-toodles
Omiljena pesma iz HSM-a? : Now or never,I want in all,Fabulous
Omiljena Ashleyina pesma? : Headstrong
Omiljeni pevac/pevacica/grupa? : Justin Timberlake,Rihanna,Girlicious
Omiljena pesma(a da nije od Ashley)? : Take a bow,Disturbia,Baby doll,Lke me...
Koliko volite ovaj 4um(od 1 do 10)? : 10♥♥♥♥
Registration date : 2008-08-15

♥My Zashley story♥ Empty
PostSubject: ♥My Zashley story♥   ♥My Zashley story♥ I_icon_minitimeSat Aug 30, 2008 6:43 pm

Zove se LOVE HURTS

Pozitivni likovi:Ash, Zac,Miley Cyrus,Alex Pettifer,Emma Roberts
Negativni likovi:Vanessa i Daniel Radcliffe(ne znam zasto mi je on pao napamet ali eto)
Ne obracajte paznju na gramaticke greske i interpunkcijske znake jer brzo kucam pa me mrzi da brisem lol!
Ovo je deo price...ako vam se svidi postavicu jos!!

Amerika 2008 godine.Najjuzniji deo Anglo Amerike Kalifornija blista okupana zlatnim zracima sunca koji nezno miluju lica ozarenih ljudi koji setaju ulicama glamuroznog Los Andjelesa.Ali danas je za mnoge teen zvezde u pokusaju veliki dan.Danas je audicija za najnoviji film iz teen branse po imenu High School Musical.Prelepa devojka s cijom se platinastom kosom sunce poigravalo cineci je zlatnom,ponavljala je svoj text nervozna.-Da li bi hteo da...jao ne ne tako opet sam zabrljala...ommmmmmmmm...Ash udahni duboko i probaj ponovo...Dok je tako pricala sama sa sobom posmatrao ju je smedjokosi decko slatko se smesivsi.Pored njega je stajala jedna devojka,vec zvezda u usponu Emma Roberts.-Daj bre Zaccy zasto se smejes........haaaaaaaa...jao...znam imam nesto na zubima...-Ma jok...nije to...Vidis ovu devojku ispred nas sto prica sama sa sobom...?-Da i?-E pa njoj se smejem!-Aaaaa...hahahhaha...Dok su se Emma i Zac veselo kikotali prema njima je isla lepa crnokosa devojka,pripremajuci svoj koketni osmeh.-Cao Zac,secas li me se?-Vannesa?Vannessa da li si to ti?-Da ja sam.Dosla sam da se prijavim za glavnu ulogu u ovom smesnom filmicu,to ce mi biti odskocna daska za karijeru koja me ceka.Emma je u tom trenutku prevrnula ocima.Ona je dobro poznavala Nessinu otrovno ambicioznu i koristoljubivu prirodu.To je isto uradila i medena devojka koja je stajala iza Zaca i Emme.*Koja kokoska,tako se nadam da joj nece dati glavnu ulogu,jer tako nesto zasluzuje samo moja lepa Ash.*-Emma,Zac da niste negde videli Ashley izgubila sam je u guzvi...jao moram da je podrzim...sigurno je jako nervozna!!!-Ko je Ashley?Zbunjeno je pitao Zac.-Duga plava kosa,u ovom trenutku mora da mrmlja nesto sebi u bradu,lepe plave okice...Vannessa ju je prekinula-Jao Miley koga je jos briga za tu Ash ili kako se vec zove.Zac ju je osinuo pogledom.-Jer ovo ona?zavapi Emma pokazujuci na devojku ispred njih.-Jeste!Ash!!!!Plava devojka se okrenula.Plave okice su sevnule,a nezan osmeh je ozario ceo bulevar zvezda.Zac je mislio da ce pasti i snazno je uhvatio Emmu za ruku.-Aaaaaaaa Miley!!!Jer sam ti rekla da se ne odvajas od mene,ludaco jedna zar ne vidis koliko sam nervozna!!!-Vidim,vidim izvini ali velika je guzva.Dozvoli da te upoznam sa Emmom Roberts koju znas iz tvog voljenog Aquamarine filma i sa Zacom Efronom koji ce mozda da ti bude filmski decko.Dok je Ash udahnula da kaze reci pozdrava,Nessa ju je grubo prekinula-Jedina kojoj ce Zaccy biti filmski decko sam ja jer cu JA dobiti glavnu ulogu!-Mislim da sve koje smo dosle da se prijavimo za glavnu ulogu imamo podjednake sanse,mozda je dobije bas ona od koje se najmanje ocekuje.Mudro je zakljucila Ash.-A ko si TI da MENI solis pamet?Emma je u tom trenutku izgubila strpljenje i dreknula-Sta tebe cini tako pozebnom zmijo jedna!!!Samo da znas da je moj otac producent ovog filma i da mogu da mu zatrazim da nikako tebi ne da glavnu ulogu!!!Vannessi je Emmina pretnja bila dovoljna i ostavila ih je na miru.Ash je spustila glavu i rekla-Izvinite,stvarno nisam zelela da se ovo desi.Zac nije mogao da odoli i nezno joj je podigao glavu i pogledao je u oci.-Nisi ti kriva.Jednostavno je trebao neko da postavi Nessu na svoje mesto.Za to vreme Miley i Emma su se domundjavale.-Bili bi sjajan par a Emmili?-Daaaaaa...kakva hemija...tako su swatki!!!Ash i Zac su se izgubili u prostoru.*Mogao bi da gledam te plave oci vekovima!!!**Ashlein mozak zove noge!!!Jao boze pascu.Kako je samo sladak!!!*Sanjarenje je prekinuo glas Emminog oca-Dragi moji pripremite se jer je ovog trenutka audicija otvorena!!!Cuo se uzbudjen zamor koji je opet prekinuo Erik Roberts-Prvo cemo izabrati glavnog glumca,potom glavnu glumicu,a zatim i sve ostale.Decaci mozete uci.-Pa to je to.Ulazim.Drzite mi palceve!-Sva sreca Zaccy!!! Slatko je ispustila Miley.-Hvala Mil.-Ja znam da ces ti biti naj!!!samouvereno je rekla Emma.-Srecno Zac.Od srca ti zelim da dobijes glavnu ulogu.-Stidljivo je rekla Ash.-Nadam se da cemo u ovom filmu biti zajedno i da cu imati prilike da...Nije zavrsio misao i bez reci je otisao,ostavivsi Ash zbunjenu.Posle tacno 2 sata i 30 minuta momci su izasli napolje.Emma,Miley i Ash su se uhvatile za ruke.I najzad izasao je Zac sa sirokim osmehom na licu i poceo da urla-JAAAAAAA JAAAAAAAAAA JAAAAAAAAAAAA!!!-Ti Zac?zabrinuto je procedila Emma.-Ja Emmi JA!-Ma bre sta ti?-Dobio sam glavnu ulogu!!!Devojke su uskliknule.-Ma znala sam!!!Znala sam!!!Radosno je ponavljala mala Robertsova.-Blavo Zwaki blavo.Benavila se Miley!Ash mu je prisla i kao privuceni nekom nestvarno mocnom silom zagrlili su se.Zac joj je sapnuo na uvo-Zelim ti svu srecu.Nista me vise ne bi usrecilo nego da budemo zajedno na setu!!!Kada su se razdvojili prisla joj je Emma-Srecno!!!A onda i Miley-Srecno,srecno ti si naj...ma oborices ih!!!Ash se nesigurno nasmesila i usla.Nakon kako se Miley,Emmi i Zacu cinilo 10 godina vrata su se otvorila i devojke su pocele da izlaze.Neke su bile potpuno ravnodusne,neke su bile mrzovoljne,a neke su cak i plakale.Medjutim,oni su cekali Ash.Ubrzo su je i ugledali,bila je jako tuzna i suze su joj se slivale niz obraze.-Sta li se desilo?zabrinuto je pitala Miley.-Ma mozda place od srece?ispustio je Zac.-Ja bas ne bih bila tako sigurna u to!zavapi Emma pokazavsi na Vannessino lice na kome se sijao onaj zlobni osmeh.-Ne mogu da verujem da je ta k*cka dobila ulogu!!!urlala je Miley.Ash im je prisla i bacila se Miley u zagrljaj.-Miley zabrljala sam!!!Kao po obicaju sve sam izgubila!!!Nikada necu postati zvezda-tuzno je mrmljala Ashley.Emma je bila besna-Odmah cu da razgovaram sa tatom!!!-Ne,ne nemoj Emma.Nessa je dobila tu ulogu zato sto je zaista bolja.Ne bi bilo fer!Emma je htela da je ubedi u suprotno ali Miley je samo odmahnula rukom u znak da se ne vredi raspravljati.Zacu se srce cepalo.Nije znao sta da joj kaze.Njene suze su ga bolele vise nego sto bi sopstvene.Prisao joj je i pomazio je po kosi,a ona se nezno naslonila na njega.-Zaccy!!!Dragi moj da li znas da ces mi ipak biti filmski decko???Piskavo je rekla Nessa doslovno odgurnuvsi Ashley od njega.Zac je hteo da je otera ali pre nego sto je ista uradio ona ga je odvukla sa sobom.Dok ga je Nessa vukla Zac je gledao Ashline uplakane oci i osecao se kao najveci gad.Konacno Vannessa ga je pustila-Sta kazes da malo vezbamo ljubljenje,mnogo ce nam biti lakse posle na sceni-zavodljivo je rekla Nessa,obesila mu se oko vrata i poljubila ga.Zac ju je istog trenutka odgurnuo.-Vannessa zaista ti cestitam ali mislim da ovo nije ni vreme ni mesto za...nije ni zavrsio a ona ga je opet poljubila.Opet ju je odgurnuo i rekao joj-Nessa zaista nisam raspolozen,molim te ostavi me na miru.Vannessa je postala histericna-Znam zasto nisi raspolozen!Zato sto ona Barbika nije dobila glavnu ulogu.Uzivao bi da nju ljubis!!!-Ne znas sta pricas!!!ljuto je obrusio Zac i otisao.


Pa sta mislite???
Back to top Go down
http://ashleyheart.heavenforum.com
*sweet cookie*
♥Nowajlija♥
♥Nowajlija♥
*sweet cookie*


Number of posts : 89
Age : 30
Lokacija : Belgrade
Registration date : 2008-08-18

♥My Zashley story♥ Empty
PostSubject: Re: ♥My Zashley story♥   ♥My Zashley story♥ I_icon_minitimeSun Aug 31, 2008 12:08 am

SJAJNO!!!OBOZAVAM TVOJU ZASH STORY!!!JEDVA CEKAM DA ZAVRSIS!!!
Back to top Go down
~*~ASHLEY~*~PRINCE$$~*~
♥Vec se znamo♥
♥Vec se znamo♥
~*~ASHLEY~*~PRINCE$$~*~


Number of posts : 153
Lokacija : ~*~In Ashley room~*~
Zasto volis Ashley? : Zato sto ima EXTRA glas i EXTRA pesme
Omiljeni lik iz HSM-a? : Pa....Sharpey i Gabriela ali vise Sharpey
Omiljena pesma iz HSM-a? : sve super
Omiljena Ashleyina pesma? : he said she said
Omiljeni pevac/pevacica/grupa? : Ucker/Dulce/RBD
Omiljena pesma(a da nije od Ashley)? : Besame sin miedo (RBD)
Koliko volite ovaj 4um(od 1 do 10)? : 10
Registration date : 2008-10-04

♥My Zashley story♥ Empty
PostSubject: Re: ♥My Zashley story♥   ♥My Zashley story♥ I_icon_minitimeSat Oct 04, 2008 12:45 pm

napisi jos please.....EXTRA JE!!!!!!!
Back to top Go down
http://orbd.4umer.net
Mrs. Ashley Efron
♥Admin_power♥
♥Admin_power♥
Mrs. Ashley Efron


Number of posts : 327
Age : 31
Lokacija : with Sharpay by the pool singing Fabulous
Zasto volis Ashley? : Zato sto je sweet,funny and cwl
Omiljeni lik iz HSM-a? : Sharpay-toodles
Omiljena pesma iz HSM-a? : Now or never,I want in all,Fabulous
Omiljena Ashleyina pesma? : Headstrong
Omiljeni pevac/pevacica/grupa? : Justin Timberlake,Rihanna,Girlicious
Omiljena pesma(a da nije od Ashley)? : Take a bow,Disturbia,Baby doll,Lke me...
Koliko volite ovaj 4um(od 1 do 10)? : 10♥♥♥♥
Registration date : 2008-08-15

♥My Zashley story♥ Empty
PostSubject: Re: ♥My Zashley story♥   ♥My Zashley story♥ I_icon_minitimeSat Oct 04, 2008 1:13 pm

Okays 4t4e
Back to top Go down
http://ashleyheart.heavenforum.com
~*~ASHLEY~*~PRINCE$$~*~
♥Vec se znamo♥
♥Vec se znamo♥
~*~ASHLEY~*~PRINCE$$~*~


Number of posts : 153
Lokacija : ~*~In Ashley room~*~
Zasto volis Ashley? : Zato sto ima EXTRA glas i EXTRA pesme
Omiljeni lik iz HSM-a? : Pa....Sharpey i Gabriela ali vise Sharpey
Omiljena pesma iz HSM-a? : sve super
Omiljena Ashleyina pesma? : he said she said
Omiljeni pevac/pevacica/grupa? : Ucker/Dulce/RBD
Omiljena pesma(a da nije od Ashley)? : Besame sin miedo (RBD)
Koliko volite ovaj 4um(od 1 do 10)? : 10
Registration date : 2008-10-04

♥My Zashley story♥ Empty
PostSubject: Re: ♥My Zashley story♥   ♥My Zashley story♥ I_icon_minitimeSun Oct 05, 2008 1:30 pm

jedva cekam!!!!!!!!!!
Back to top Go down
http://orbd.4umer.net
SHARPY 4EVER
♥Vec se znamo♥
♥Vec se znamo♥
SHARPY 4EVER


Number of posts : 123
Zasto volis Ashley? : ZATO STO MI JE STRAVA COOL SUPER MI JE
Omiljeni lik iz HSM-a? : WANESA I ASH
Omiljena pesma iz HSM-a? : SVE SU MI SUPER
Omiljena Ashleyina pesma? : ON PRICA ONA PRICA
Omiljeni pevac/pevacica/grupa? : RBD TOKIO HOTEL ASH,WANESA...
Koliko volite ovaj 4um(od 1 do 10)? : 100000000000000000%
Registration date : 2008-09-30

♥My Zashley story♥ Empty
PostSubject: Re: ♥My Zashley story♥   ♥My Zashley story♥ I_icon_minitimeSat Oct 25, 2008 1:33 pm

JOS,JOS,JOS!!!!!!!!STVARNO EXTRA!!!SVAKA CAST! lovely
Back to top Go down
Fabulous Princess
♥Nowajlija♥
♥Nowajlija♥
Fabulous Princess


Number of posts : 10
Age : 29
Lokacija : sa Ashley na snimanju nowog albuma,a naziw znam al wam necu reci...
Zasto volis Ashley? : Zato sto mi se swidja!!!
Omiljeni lik iz HSM-a? : Sharpay Evans
Omiljena pesma iz HSM-a? : Fabulos...
Omiljena Ashleyina pesma? : Fabulos
Omiljeni pevac/pevacica/grupa? : Rbd i Ashley Tisdale
Omiljena pesma(a da nije od Ashley)? : i livin to love you
Koliko volite ovaj 4um(od 1 do 10)? : 4
Registration date : 2008-10-12

♥My Zashley story♥ Empty
PostSubject: Re: ♥My Zashley story♥   ♥My Zashley story♥ I_icon_minitimeMon Oct 27, 2008 1:30 pm

steta sto je daniel radclife negatiwan!!!
Back to top Go down
http://www.ashleyserbia.co.nr
SHARPY 4EVER
♥Vec se znamo♥
♥Vec se znamo♥
SHARPY 4EVER


Number of posts : 123
Zasto volis Ashley? : ZATO STO MI JE STRAVA COOL SUPER MI JE
Omiljeni lik iz HSM-a? : WANESA I ASH
Omiljena pesma iz HSM-a? : SVE SU MI SUPER
Omiljena Ashleyina pesma? : ON PRICA ONA PRICA
Omiljeni pevac/pevacica/grupa? : RBD TOKIO HOTEL ASH,WANESA...
Koliko volite ovaj 4um(od 1 do 10)? : 100000000000000000%
Registration date : 2008-09-30

♥My Zashley story♥ Empty
PostSubject: Re: ♥My Zashley story♥   ♥My Zashley story♥ I_icon_minitimeTue Oct 28, 2008 10:20 pm

Pa meni on i nije nesto pa mi je svejedno!Vazno je da je prica strava!I oce biti jos!!!!!! er52 4t4e
Back to top Go down
Sponsored content





♥My Zashley story♥ Empty
PostSubject: Re: ♥My Zashley story♥   ♥My Zashley story♥ I_icon_minitime

Back to top Go down
 
♥My Zashley story♥
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» ♥Chat Room♥
» Another cinderella story

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
♥♥ASHLEY TISDALE 4UM♥♥ :: It's all about HER!!! :: All about our Ash-
Jump to: